XXX Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwa różańcowe po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18.30.
 2. W piątek zakończenie nabożeństwa różańcowego dla dzieci. W sobotę zakończenie nabożeństwa różańcowego. Dziękujemy wszystkim grupom modlitewnym naszej parafii za przygotowanie i prowadzenie wspólnej modlitwy a dzieciom za ich liczny udział.
 3. W środę imieniny bpa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
 4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Można składać wypominki do puszki w prezbiterium.
 5. W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30., 8.30., 10.00, 12.00, 14.00 i 19.00.
 6. Zasady udzielania Komunii św.Przypominamy, że w związku z nasilającą się pandemią koronawirusa w diecezji obowiązują aktualnie następujące zasady przy udzielaniu Komunii św.:
 • podczas celebracji przynajmniej jeden szafarz udziela Komunii św. wiernym na dłoń pozostali udzielają komunii św. do ust.
 • Normy sanitarne.Przypominamy, że aktualnie w strefie czerwonej obowiązuje zakrywanie nosa i ust przez osoby uczestniczące w uroczystościach religijnych. W kościołach obowiązuje także limit osób. W naszym kościele może jednorazowo przebywać 300 osób.
 • Dyspensa. Przypominamy, że biskup diecezjalny udzielił ogólnej dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele i święta nakazane wszystkim przebywającym w tzw. „strefie czerwonej” w okresie jej obowiązywania.
 • Uroczystość Wszystkich ŚwiętychKierując się obowiązującymi normami sanitarnymi oraz względami bezpieczeństwa epidemicznego zamiast na Mszę św. na cmentarzu (której nie będzie), zapraszamy do naszego kościoła na godz. 14.00 na Mszę św. w int. wszystkich zmarłych z naszych rodzin i z naszej parafii.
 1. Począwszy od Dnia Zadusznych, przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności.
 2. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
 3. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wszystkimwspierającym konto parafialne. . Serdeczne Bóg zapłać.

stat4u