III Niedziela Wielkanocna

  1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny. Jest okazja by poczytać wspólnie w gronie rodzinnym chociażby fragment Pisma Świętego.
  2. W środę Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego z czasów II wojny światowej.
  3. W piątek 1 maja św. Józefa Rzemieślnika , I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.30-18.00 .
  4. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30.
  5. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W sobotę Uroczystość MBKrólowej Polski . Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym 6.30, 8.30., 10.00., 12.00., 14.00,. 19.00. Diecezjalna Modlitwa za Ojczyznę .
  7. W przyszłą niedzielę dzień Dobrego Pasterza i światowy dzień modlitw o powołania.
  8. W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w naszym kościele parafialnym łącznie z chórem, może przebywać 140 osób a w kaplicy 20 osób, przy zachowaniu odległości i maseczki zakrywającej nos i usta. Dla ułatwienia miejsca wyznaczone w ławkach oznakowane są białą karteczką. Prosimy o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. Nabycie w tym roku świecy wielkanocnej to cegiełka jako konkretna pomoc rodzinom dzieciom w Rwandzie. Zapraszamy do zakrystii do końca maja.

stat4u