XXX niedziela zwykła

 1. Nabożeństwa różańcowe dni powszednie dla dzieci w poniedziałek i w środę o godz. 17.00 w kaplicy adoracyjnej , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej o godz.18.30.
 2. Msza święta w ramach przygotowania do I Komunii świętej dla dzieci i rodziców i spotkanie połączone z poświęceniem książeczek w najbliższą niedzielę 3. listopada o godz. 14.00.     
 3. Jutro dzień imienin bpa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
 4. W czwartek zakończenie nabożeństwa Różańcowego.
 5. W czwartek o godz. 18.30 w parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego wieczór wstawienniczy po hasłem: Zielonogórski Wieczór ze Świętymi.
 6. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30., 8.30., 10.00, 12.00 i 19.00.,o godz.14.00 Mszy św. nie będzie.
 7. Na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej o godz. 12.00 Msza św. a po niej procesja.
 8. O godz. 14.00 rozpocznie się procesja na starym cmentarzu. Bezpośrednio po procesji Bp Diecezjalny Tadeusz Lityński odprawi Mszę św. w int. wszystkich zmarłych. Zapraszamy do udziału
 9. Począwszy od Dnia Zadusznych, przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności
 10. Wierni, którzy w dniach od 1 – 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych choćby tylko w myśli, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunek - powyższy odpust zyskuje się wtedy, gdy jest się po spowiedzi i przyjmie Komunię św.
 11. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
 12. Gościmy w nasze parafii ks. Piotra ze Zgromadzenia o. Oblatów i kleryka.
 13. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .
 14. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wszystkim

wspierającym konto parafialne.

stat4u