ASPEKTY

V Niedziela

  1. Jutro Światowy Dzień Chorego i Msza św. z udziałem chorych i w int chorych naszej parafii z udzieleniem Sakramentu Chorych Dzień o godz. 9.00.
  2. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  3. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. z modlitwą o trzeźwość i abstynencję w niedzielę 17.02. o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
  4. Jutro kancelaria parafialna tylko po południu od godz. 16.00 – 17.00
  5. W parafii ze względu na możliwości organizacyjne i lokalowe w soboty i w niedziele zainteresowani z całej diecezji przyjeżdżają do nasze parafii na studia podyplomowe, studium organistowskie, spotkania dla kandydatów na szafarzy nadzwyczajnych . jest to około stu osób. W niedziele dodatkowo osoby starsze i niepełnosprawne i wszyscy przyjeżdżający na Msze św. muszą zderzyć się z narastającym problemem parkowania lub też „garażowania” na parkingu przy plebanijnym i kościelnym. Prosimy wszystkich, którzy zwyczajowo parkują ,o zrozumienie i pomoc w rozwiązaniu problemu. Dla przykładu : na 65 miejsc parkingowych co tydzień zajętych jest ponad 40. Ostatecznym rozwiązaniem skutecznym jest pomoc policji, ale to ostatecznym. Dla przypomnienia – parking o którym mowa jest własnością parafii i ma służyć celom duszpasterskim i kultu religijnego i edukacyjnym.
  1. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wpłacającym na konto parafialne. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

stat4u