ASPEKTY

XXV Niedziela zwykła

  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Daniela) w czwartek o godz. 18.30 w kościele.
  1. Młodzież klas VII, która chce rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania mogą odebrać deklaracje w zakrystii. Wypełnione deklaracje przynosimy na pierwsze spotkanie w sobotę 29.09. na godz.16.00 do kościoła. Jeśli ktoś mieszka poza parafią pw. Ducha Świętego przynosi dodatkowo zgodę swojego księdza proboszcza na przygotowanie do bierzmowania.
  2. Od dziesięciu lat, 28 września o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia spotykają się by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nich najważniejszych. Serdecznie zapraszamy 28.09 o godz. 15.00 przy pomniku św. Jana Pawła II do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 14.00 poświęcenie różańców oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców.
  4. W Rokitnie od 12 do 14 października br. odbędą się rekolekcje dla małżeństw, tzw.: DIALOG WE DWOJE. Jest to cykl spotkań konferencyjno-warsztatowych prowadzonych przez pary małżeńskie i kapłana na temat dobrej komunikacji. Jest to nieoceniona pomoc dla pragnących wzmocnić więzi małżeńskie.
  5. Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza do uczestnictwa w rekolekcjach powołaniowych dla młodzieży męskiej szczegóły na plakacie .
  6. Ogłaszamy nabór do Diecezjalnego Studium Organistowskiego. Wstępne przesłuchania odbędą się dnia 29 września 2018 roku o godz. 10:00 w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein.
  7. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u