Niedziela Trójcy Świętej

 1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30. Do środy o godz. 20.30 Apel Jasnogórski na którą zaprasza wspólnota modlitewna „ U Ducha” zaprasza na Apele Jasnogórskie w int. pieszych pielgrzymek do Rokitna i na Jasną Górę .
 2. W tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 6.30 do7.30 i od 17.00 do 18.00
 3. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane będą od piątku dni powszednie po Mszy św. wieczornej a niedziele o godz.18.30.
 4. We wtorek 29.05. po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie o godz. 19.00 spotkanie organizacyjne dla wszystkich uczestników pieszej Powołaniowej Pielgrzymki do Rokitna w Sali pod kościołem. W piątek 01.06 o godz. 9.00 wyrusza z naszej parafii XIV Piesza Pielgrzymka Powołaniowa.
 5. We wtorek dzień Męczeństwa Duchowieństwa z czasów II wojny światowej.
 6. W naszym kościele parafialnym w uroczystość Bożego Ciała Msze św. odprawione będą w porządku niedzielnym jedynie, o godz. 14.00 Mszy św. nie będzie.O godz.12.00 główna Msza św., po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy ul. Bułgarską , Francuską i Słowacką. Pozostałe Msze św. bez zmian. Ołtarze przygotują grupy modlitewne a mieszkańcy przy wymienionych ulicach zatroszczą się by balkony i okna przystroić. Nasz udział będzie manifestacją wiary i jedności Kościoła. Kto by chciał wesprzeć finansowo zakup kwiatów, można złożyć ofiarę do puszki. Wszystkie dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków. Próba odbędzie się w środę o godz. 17.00. Zbiórka na placu przy plebanii. Dzieci pierwszokomunijne ubrane w alby poprowadzą procesję.
 7. 31.05. na godz. 19.30 przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, w uroczystość Bożego Ciała podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na Zielonogórski Koncert Uwielbienia. Szczegóły na plakatach.
 8. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w sobotę 02.06. o godz. 18.00 w naszym kościele. Szczegóły na plakatach. Zaprasza zielonogórska Odnowa w Duchu Świętym.
 9. W piątek nie obowiązuje wstrzymanie się od pokarmów mięsnych.
 10. W przyszłą niedzielę neoprezbiter ks. Tomasz Westfal, który otrzymał święcenia kapłańskie 26.05.2018, należący do naszej Wspólnoty parafii pw. Ducha Świętego odprawi o godz. 12.00 Mszę Świętą Prymicyjną i udzieli nam wszystkim błogosławieństwa prymicyjnego. Zapraszamy wszystkich na tę nie uroczystość parafialną naszej Wspólnoty.
 11. Pielgrzymka do Częstochowy Ogólnopolskie Spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych- 16.06.br. Szczegółowa informacja w gablocie
 12. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny”
 13. Za złożoną dzisiaj ofiarę i za hojność wpłacającym na parafialne konto bankowe –Bóg zapłać . W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Boże. Bóg zapłać.

stat4u