ASPEKTY

XVII Niedziela Zwykła

  1. 31 lipca wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę z Gorzowa Wlkp. i Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Nauczycieli „Warsztaty w Drodze” z Zielonej Góry .
  2. We wtorek 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w modlitwie o obrońcach Ojczyzny.
  3. W środę 02.08. o godz. 6.00 Msza św. w konkatedrze pw. św. Jadwigi. Po nabożeństwie wyrusza Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę. Z naszej parafii grupa czerwona. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze, jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Wyjazd autokarem 11.08 o godz. 22.00 z parkingu przy plebanii. Wszelkie inne informacje oraz zapisy w punkcie sprzedaży prasy po każdej Mszy św. Tam również można składać także duchowe intencje, które będą powierzane w czasie codziennych pielgrzymkowych modlitw.
  4. We wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień, miesiąc abstynencji. Księga abstynencji jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. W tygodniu I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 6.30 do 7.30 i od godz. 17.30 do 18.00.
  6. Ponieważ jutro kończy się jego posługiwanie ks. Jerzego, który mianowany został administratorem parafii w Siedlisku i ks. Przemysława, który został skierowany na studia doktoranckie z teologii do Padeborn w Niemczech, jest więc okazja by dzisiaj podziękować za posługę naszej Wspólnocie. Dziękujemy za modlitwę, udzielane sakramenty, Msze św., za każdą posługę. Życzymy Światła i Mocy Ducha Świętego oraz orędownictwa Matki Bożej .
  7. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00
  8. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny”.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. W zakrystii do nabycia cegiełki na odbudowę katerdy gorzowskiej.

stat4u