XVI Niedziela Zwykła

  1. Jutro wspomnienie św. Kingi.
  2. W wtorek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów. Prosimy ustawiać samochody wokół kościoła.
  3. W środę wspomnienie rodziców Najśw. Maryi Panny - św. Anny i Joachima. Dzień modlitewnej pamięci o rodzicach i dziadkach .
  4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 2-12 sierpnia. Z naszej parafii wyrusza Grupa Czerwona. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o nieodkładanie zapisu na ostatnią chwilę. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wszelkie informacje oraz zapisy na wyjazd autokarowy na przywitanie pielgrzymów na Jasnej Górze w punkcie sprzedaży prasy po każdej Mszy św. Tam również można składać także duchowe intencje, które będą powierzane w czasie codziennych pielgrzymkowych modlitw. Spotkanie przed pielgrzymkowe wszystkich uczestników w piątek 28.07.po nabożeństwie wieczornym w Sali pod kościołem.
  5. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00
  6. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.
  7. Spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  8. Do nabycia nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” .
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. W zakrystii i w kancelarii możliwość nabycia cegiełki o różnych nominałach na odbudowę katedry.

stat4u