Ogłoszenia w II niedzielę Wielkiego Postu

 1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
 2. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
 3. Jutro 13.03. IV rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
 4. Jutro(w poniedziałek) spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieeczorrnej.
 5. W środę młodzież Gimnazjum nr 7 przeżywa szkolne rekolekcje wielkopostne. Pamiętajmy o nich w modlitwie jak również o nauczycielach wychowawcach i katechetach i prowadzącym rekolekcje, wypraszając trwałe owoce rekolekcji. Prosimy rodziców o zainteresowanie się udziałem ich dzieci w tych rekolekcjach.
 6. Spotkanie z dorosłymi przygotowującymi się do sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 19.30 w kancelarii parafialnej.
 7. Spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnymi w przyszłą niedzielę. Msza św. o godz. 14.00 i spotkanie po Mszy św.
 8. Za tydzień uroczystość św. Józefa. Zapraszamy na Akatyst ku czci św. Józefa w sobotę 18.03. o godz. 19.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 9. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. w przyszłą niedzielę 19.03. godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 10. Diakonia Muzyczna Ruchu Światło i Życie organizuje warsztaty muzyczno - liturgiczne. W dniach 24 – 26. 03. w parafii pw. św. Stanisława Kostki o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich pragnących służyć swoimi umiejętnościami pięknu liturgii. Zgłoszenia na stronie www.kamuzo.net
 11. Kurs dla fotografów i kamerzystów odbędzie się 1 kwietnia 2017 r. w budynku Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. E. Stein w Zielonej Górze przy Bułgarskiej 30 (kościół pw. Ducha Świętego). Forma kursu: jednodniowy, w godzinach od 09.00 do 16.00. Zgłoszenia można dokonać wysyłając maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 12. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela i Gość Niedzielny ”
 13. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, jak również wpłacającym na konto parafialne. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Członkowie grup parafialnych i zespołu Caritas pomogą w zbiórce do puszek.

stat4u