W tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00.
Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w niedziele o godz.18.30 a w dni powszednie o 17.30.
Jutro uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Złożone ofiary są przeznaczone dla Stolicy Apostolskiej.
Trwają internetowe zapisy do Grupy Czerwonej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Tradycyjnie pielgrzymi duchowi mogą w puszce w prezbiterium zostawiać swoje intencje, które będą omadlane w drodze do Częstochowy.
Biuro Radia Maryja przy konkatedrze św. Jadwigi oraz Koła Przyjaciół Radia Maryja przy zielonogórskich parafiach zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę Radia Maryja na Jasną Górę w dniach od 11- 12 lipca br. z noclegiem. Szczegóły w gablocie.
Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”, książki, dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.
Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny a nie swobodny.
W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta o godz. 8:00, a dla Zespołu Szkół Katolickich o 10:30
Wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoją wdzięczność, zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za 29 lat posługi duszpasterskiej ks. Andrzeja Ignatowicza w najbliższą niedzielę o godz. 12:00. Ksiądz Proboszcz 1 sierpnia przejdzie na emeryturę, ale pozostaje w naszej wspólnocie i nadal będzie posługiwał w parafii.
Trwają zapisy do Grupy Czerwonej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Tradycyjnie pielgrzymi duchowi mogą w puszce w prezbiterium zostawiać swoje intencje, które będą omadlane w drodze do Częstochowy. Zapraszamy też na wyjazd autokarem, żeby powitać pielgrzymów na Wałach Jasnogórskich. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na wyjazd do końca czerwca.
W sobotę 27 czerwca wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Otynia. Rozpocznie się ona o godz. 7.00 przy kościele św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze i przemierzy dystans około 20 km głównie leśnymi drogami. Szczegóły u ks. Wojciecha.
Biuro Radia Maryja przy konkatedrze św. Jadwigi oraz Koła Przyjaciół Radia Maryja przy zielonogórskich parafiach zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę Radia Maryja na Jasną Górę w dniach od 11- 12 lipca br. z noclegiem. Szczegóły w gablocie.
Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”
Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.
Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w niedziele o godz.18.30 a w dni powszednie o 17.30.
W środę św. Alberta Chmielowskiego
W czwartek NMP z Rokitna głównej patronki naszej diecezji, w 37 rocznicę koronacji obrazu MB Rokitniańskiej.
W sobotę 20. 06. centralne uroczystości ku czci NMP z Rokitna rozpoczną się o godz. 10.00.. O godz.12.00 Msza św , której przewodniczyć będzie bp Krzysztof Nykiel regenes Penitencjarii Apostolskiej. Szczegóły na plakacie
Apostolat Trzeźwości zaprasza na comiesięczną Mszę św. z modlitwą o trzeźwość dnia 21.06. na godz. 11.00 do kapl. MB Rokitniańskiej.
Zapraszamy na spotkanie wdów i wdowców w przyszłą Niedzielę o godzinie 16.00 do kaplicy MB Rokitniańskiej. Zapraszamy wszystkie osoby, które przeżywają ból spowodowany śmiercią współmałżonka.
W sobotę 27 czerwca wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Otynia. Rozpocznie się ona o godz. 7.00 przy kościele św. Brata Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze i przemierzy dystans około 20 km głównie leśnymi drogami. Szczegóły u ks. Wojciecha.
Trwają zapisy do Grupy Czerwonej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Tradycyjnie pielgrzymi duchowi mogą w puszce w prezbiterium zostawiać swoje intencje, które będą omadlane w drodze do Częstochowy. Zapraszamy też na wyjazd autokarem, żeby powitać pielgrzymów na Wałach Jasnogórskich. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na wyjazd do końca czerwca.
Przyjaciele Radia Maryja zapraszają na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach od 11 -12 lipca. Szczegółowe informacje w gablocie.
Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”
Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze
Dzisiejsza Niedziela jest I niedzielą miesiąca. W kaplicy adoracyjnej wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na osobiste zamyślenie. Adoracja prowadzona przez grupy parafialne: od godz. 15-16.00 – Odnowa w Duchu Świętym, 16.00-17.00- Przyjaciele Paradyża, 17.00-18.00 – Żywy Różaniec, 18.00–18.-30–Wspólnota Przyjaciół Radia Maryja.
Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w niedziele o godz.18.30 a w dni powszednie o 17.30.
W czwartek po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i ziół.
W piątek uroczystość Najśw. SPJ odpust w Wilkanowie.
W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
Apostolat dla Intronizacji N.S.P.J. zaprasza na spotkanie formacyjne w poniedziałek po Mszy św. wieczonaj do salki na plebanii.
Spotkanie koła biblijnego w czwartek po MSZY ŚW. WIECZORNEJ w salce na plebanii.
W najbliższy piątek 12.06. po Mszy Świętej wieczornej w sali pod kościołem odbędzie się spotkanie z liderami wszystkich wspólnot naszej Parafii, Rady Duszpasterskiej oraz Szafarzy.
Trwają zapisy do Grupy Czerwonej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę w dniach od 2 do 12 sierpnia. Tradycyjnie pielgrzymi duchowi mogą w puszce w prezbiterium zostawiać swoje intencje, które będą omadlane w drodze do Częstochowy. Zapraszamy też na wyjazd autokarem, żeby powitać pielgrzymów na Wałach Jasnogórskich. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy na wyjazd do końca czerwca.
Przyjaciele Radia Maryja zapraszają na Mszę Świętą w sobotę 13.06. godz. 18.00 w int. Ojczyzny, Kościoła w Polsce, duchowieństwa, radia maryja, telewizji Trwam, uczelni, świątyni, parku pamięci, muzeum Pamięć i Tożsamość oraz pokoju na świecie.
Przyjaciele Radia Maryja zapraszają na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniach od 11 -12 lipca. Szczegółowe informacje w gablocie.
Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny”
Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.