Rzeczowe zakończenie projektu

PASEK2

30 października 2012 oficjalnie podpisano protokół odbiorowy prac dot. Termomodernizacji obiektów Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Ducha Świętego w Zielonej Górze wraz z wymianą systemu cieplnego na ekologiczny hybrydowy układ grzewczy oparty o OZE energii. Wchodzimy w nowy sezon grzewczy bogatsi o tzw. odnawialne źródła energii: pompy ciepła typu powietrze-woda oraz kolektory słoneczne. Automatycznie sterowny system z założenia powinien ułatwić nam zarządzanie energią cieplną. Pierwsze efekty możliwe będą do zweryfikowania za rok.

Jednocześnie trwa promocja projektu, stąd na obiektach parafialnych pojawiły się tablice zawierające podstawowe informacje o projekcie. Informacja taka pojawiła się także w dzienniku o regionalnym zasięgu.

Dokumentacja fotograficzna

Prasowe ogłoszenie o zakończeniu realizacji projektu

Przypominamy, że realizacja projektu nie byłaby możliwa bez finansowego wsparcia Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz wsparcia naszych Parafian i życzliwych ludzi, których napotkaliśmy podczas niełatwego przedsięwzięcia.

stat4u