MODLITEWNE GRUPY PARAFIALNE

Wspólnoty istniejące na terenie parafii:

GRUPY DZIECIĘCE

OAZA DZIECI BOŻYCH
Odpowiedzialna jest pani Regina Śmiejczak
Opiekun: ks. Mateusz
Spotkania są w soboty o 10.00 w salkach na plebanii.

ASPIRANCI SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA
Opiekun: ks. Daniel
Spotkania: sobota o godz. 10.00 w kościele.

GRUPA DZIECI KOMUNIJNYCH – to wspólnota złożona z dzieci i ich rodziców, żeby jak najlepiej przygotować się na przyjęcie Pana Jezusa.
Opiekun: ks. Mateusz
Spotkania wg ogłoszeń.

GRUPY MŁODZIEŻOWE

OAZA MŁODZIEŻOWA
Moderatorka: Tamara Murzyńska
Opiekun: ks. Daniel
Spotkania: piątek o godz. 18.00 Msza Święta a po niej spotkania formacyjne.

LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA
Opiekun: ks. Daniel
Spotkania dla ministrantów i lektorów w soboty o godz. 10.30 w kościele.

MŁODZIEŻOWA SCHOLA PARAFIALNA
Odpowiedzialna: Tamara Murzyńska
Opiekun: ks. Daniel
Spotkania i próby w piątek o godz. 17.00 w salce na plebanii.

BIERZMOWANI
Ks. Aleksander – opiekun grupy starszej (8 klasa szkoły podstawowej)
Ks. Daniel – opiekun grupy młodszej (7 klasa szkoły podstawowej)

GRUPY DOROSŁYCH

KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA
Opiekun: ks. Aleksander
Spotkanie formacyjne odbywa się w 2 sobotę miesiąca o 18.30 w sali pod kościołem.

WSPÓLNOTA PRZYJACIÓŁ PARADYŻA – modlą się o dzieło powołań.
Opiekun: ks. Daniel
Spotkania w 1 czwartek miesiąca po Mszy św. w salce pod kościołem.

RÓŻE ŻYWEGO RÓŻAŃCA
Opiekun: ks. Aleksander
Spotkania: w 1 niedzielę miesiąca jest zmiana tajemnic i spotkanie formacyjne.

WSPÓLNOTA ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM
Opiekun: Ks. Mateusz
Spotkanie: czwartek po Mszy św. wieczornej.

CHÓR PARAFIALNY
Opiekun: ks. Proboszcz
Prowadzący: Krystyna Rau i Małgorzata Mataczyńska.
Próby: środa o 19.00 w auli.

APOSTOLAT TRZEŹWOŚCI
Opiekun: Ks. Eugeniusz
Spotkania w 3 niedzielę o 11.00 Msza św. w kaplicy oraz spotkanie.

WSPÓLNOTA DLA INTRONIZACJI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA KRÓLA KRÓLÓW I PANA PANÓW
Opiekun: ks. Eugeniusz
Spotkanie formacyjne w 1 piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej.

WSPÓLNOTA „WIARA I ŚWIATŁO”
Opiekun: ks. Aleksander.
Spotkania odbywają się w 2 niedzielę miesiąca. Msza święta o 14.00, a potem spotkanie formacyjno – organizacyjne.

KRĘGI DOMOWEGO KOŚCIOŁA – formacja roczna małżonków.
Opiekunowie kręgów: Ks. Aleksander, Ks. Eugeniusz, Ks. Mateusz
Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

STOWARZYSZENIE „PRO CULTURA ET MUSICA” IM. EDYTY STEIN
Opiekun: ks. Proboszcz

PIELGRZYMKA POWOŁANIOWA – każdego roku w czerwcu po Bożym Ciele wyruszają do Rokitna.
Opiekun: ks. Daniel

PIELGRZYMKA GRUPA „CZERWONA” pielgrzymka piesza na Jasną Górę 2-12 sierpnia
Opiekun: Ks. Mateusz

DUSZPASTERSTWO CHORYCH
Odwiedziny chorych odbywają się w sobotę po 1 piątku miesiąca od godz. 8.30.

SIOSTRY MISJONARKI CHRYSTUSA KRÓLA DLA POLONII ZAGRANICZNEJ – obecnie wśród nas są: s.Ewa, s.Anna, s.Marta.

stat4u