XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Razem ratujmy życie.
  2. Przez cały miesiąc listopad modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności.
  3. Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela w bieżącym roku liturgicznym święto patronalne naszego Seminarium Duchownego. Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej na Mszy św. o godz. 8.30 ponowią swoje śluby zakonne.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie naWyższe Seminarium Duchowne.
  5. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wpłaty na konto parafialne. Od dzisiaj można już nabyć poświęcone opłatki wigilijne i świece Caritas wyrażające naszą solidarności z najbardziej potrzebującymi troski i ciepła czyli dziećmi. By ułatwić nabycie świecy i opłatka, przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas oczekują przy bocznych drzwiach wejściowych. Proszą o przygotowanie 6 zł za małą świecę i 15 zł za dużą i 5 zł za komplet opłatków.

stat4u