XXXII niedziela zwykła

  1. Przez cały miesiąc listopad modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności.
  2. W środę św. Marcina patrona kościoła seminaryjnego , Narodowe Święto Niepodległości - 102 rocznica , Msza św. odpustowa w Świdnicy. Msze św. w tym dniu w naszym kościele parafialnym odprawione zostaną o godz. 6.30, 7.30, 9.00 w int Ojczyzny i o godz. 18.00.
  3. W piątek świętych Pięciu Braci Międzyrzeckich, Pierwszych Męczenników Polski i patronów diecezji.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kaplicy MBRokitniańskiej Msza św. w int. Apostolstwa Trzeźwości. Zapraszamy wszystkich, którym ta sprawa leży na sercu i są zainteresowani sprawami trzeźwości.
  5. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”
  6. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wszystkim wspierającym konto parafialne.. W przyszłą niedzielę będzie można już nabyć poświęcone opłatki i wigilijne świece Caritas wyrażające naszą solidarności z najbardziej potrzebującymi troski i ciepła czyli dziećmi.
  7. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią zbiórka do puszek na potrzeby Kościołów prześladowanych.
  8. Przypominamy, że aktualnie w strefie czerwonej obowiązuje zakrywanie nosa i ust przez osoby uczestniczące w uroczystościach religijnych. W kościołach obowiązuje także limit osób. W naszym kościele może jednorazowo przebywać 150 osób natomiast w kapl. MBRokitniańskiej jednorazowo 20 osób.

stat4u