XXIX Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. Polecajmy w naszych modlitwach tych, którzy przez swoją pracę i zaangażowanie w służbę zdrowia niosą pomoc i ulgę chorym.
  2. Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18.30.
  3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Kartki wypominkowe wyłożone są w prezbiterium, a wypełnione można złożyć do puszki.
  4. Młodzież z klas VII SP mieszkająca na terenie parafii, chcąca rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania może pobrać z zakrystii deklaracje, którą należy wypełnić i przynieść na pierwsze spotkanie. Odbędzie się ono w niedzielę 25 października po Mszy o godz. 12.00 w kościele.
  5. Młodzież z klas VIII SP (2 rok formacji) przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie miała spotkanie w niedzielę 25 października po Mszy o godz. 10.00 w kościele.
  6. Zapraszamy serdecznie na wieczór muzyczno-modlitewny w sobotę 24 października na godz. 19.30 do kościoła. Będzie to ostanie spotkanie z cyklu, podczas którego usłyszymy muzykę sakralną baroku w wykonaniu zespołu Capella Caelestis, a rozważania poprowadzi Justyna Jędrusik (finalistka „Szansy na sukces”). Wstęp wolny, przy zachowaniu wszelkich obowiązujących norm bezpieczeństwa.
  7. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”
  8. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczone na Misje.

stat4u