XXV Nierdziela Zwykła

  1. Jutro św. Mateusza Ap. i Ewangelisty – święto
  2. We wtorek Apostolat dla Intronizacji Najśw. SPJ zaprasza na spotkanie formacyjne po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  3. Rozpoczynamy przygotowanie dzieci z kas III do I Komunii św. Rodzice mogą do końca września pobrać w zakrystii deklaracje w celu zgłoszenia dziecka na przygotowanie do I Komunii św. Deklaracje wraz z wymaganiami dokumentami dostarczamy do parafii najpóźniej do 15 października.
  4. Zapraszamy dzieci z klas IV i ich rodziców na Mszę o godz. 14.00 w przyszłą niedzielę. Po Mszy św. spotkanie. Obecność obowiązkowa. 
  5. Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób które ukończyły 21 rok życia odbędzie się w parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze. Rozpoczęcie 25.09.2020 godz. 19.15. Przygotowanie obejmuje 10 spotkań.
  6. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 25.09. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  7. W niedzielę 27 września (XXVI Niedziela Zwykła), którą obchodzimy jako Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszach św. będzie zbiórkę do puszek. Środki uzyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanych w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska.
  8. Ogłaszamy nabór do Diecezjalnego Studium Organistowskiego. Wszystkich chętnych zapraszamy 26.09 na godz. 10.00 do IFT im. Edyty Stein znajdującego się w skrzydle naszego kościoła. W tym dniu odbędą się przesłuchania kandydatów.
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze.

stat4u