XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj zaczynają się Kwartalne Dni Modlitw w int. dzieci, młodzieży i wychowawców. Tydzień wychowania Chrześcijańskiego.
 2. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczystości jubileuszowe 50 lecie parafii na winnicach. Szczegóły na plakacie.
 3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa starsza ks. Aleksandra w poniedziałek i we wtorek o godz. 18.30 w kościele. Obecność obowiązkowa. Uroczystość udzielenia Sakramentu Bierzmowania w środę 16.09. 2020 godz. 18.00.
 4. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w czwartek po Mszy św. wieczornej w sali pod kościołem.
 5. W czwartek rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka
 6. W piątek święto św. Stanisława Kostki Patrona młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy szczególnie w modlitwach o młodzieży.
 7. Spotkanie przedkomunijne z fotografem dla rodziców dzieci z klas IV w piątek 18.09 po Mszy św. wieczornej w sali pod kościołem. Przedstawiciele poszczególnych klas proszeni są o kontakt z ks. Mateuszem. 
 8. W sobotę 19.09.2020 Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Szczegóły na plakacie i informatorach. Zapraszamy.
 9. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek 18.09. o godz. 18.45 do salki na plebanii.
 10. W przyszłą       niedzielę o godz. 11.00 Msza św. Apostolstwa Trzeźwości w kapl. MBRokitniańskiej.
 11. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .
 12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto.

stat4u