XI Niedziela Zwykła

 1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
 2. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci MBRokitniańskiej – patronki diecezji. W czwartek uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej. Zakończenie obchodów 21.06. w przyszłą niedzielę sumą odpustową o godz. 10.30. Szczegółowe informacje w gablocie.
 3. W środę wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego. Uroczystości odpustowe w kościele przy ul. Źródlanej
 4. W czwartek 18.06. w naszym kościele Msze św. odprawione zostaną o godz. 6.30, 7.30., 9.00 i 18.00.
 5. We wtorek rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o Opiekę Bożej Opatrzności.
 6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i ziół.
 7. W piątek uroczystość Najśw. Serca PJ. Odpust parafialny w Wilkanowie. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość się od pokarmów mięsnych.
 8. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę Świętą w przyszłą niedzielę do kapl. MBRokitniańskiej na godz. 11.00
 9. "Katolicka Szkoła Podstawowa w Zielonej Górze prowadzi nabór do klasy pierwszej i zerówki. Można również zapisać dziecko do klas już istniejących. Bliższe informacje na stronie szkoły i facebooku”. 
 10. 06.20 zakończenie roku szkolnego. Msze św. dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odprawione zostaną o godz. 8.00. i o godz. 9.00. Zapraszamy rodziców, wychowawców i nauczycieli i katechetów na wspólną modlitwę. Spowiedź dzieci i młodzieży codziennie od godz. 7.00-7.30 i od 17.30 – 18.00.
 11. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze wszystkim chętnym do uczestnictwa w studiach teologicznych chciałby zaproponować nową formułę. Wykłady na studiach magisterskich odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od godziny 16:15 do godziny 20:30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją formację chrześcijańską, biblijną i teologiczną w ramach studiów stacjonarnych. Zapraszamy szczególnie nauczycieli i nie tylko, na tegoroczny nabór na dwuletnie studia podyplomowe teologiczno-katechetyczne. Wykłady będą odbywać się w soboty. Szczegóły na stronie Instytutu zgora.pl i na ulotkach.
 12. Zapraszamy do wysłuchania krótkiego koncertu pt. "Musica Ante Missam", czyli "Muzyka przed Mszą" w przyszłą niedzielę 21.06 o godz. 11.30. W programie utwory kompozytorów różnych epok na skrzypce z akompaniamentem organów. 
 13. Dziś nowy numer tygodników – „Niedziela” „Gość niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”
 14. Wspólnota Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 11.07.2020. Szczegóły w gablocie.
 15. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i za hojność wpłacającym na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

stat4u