Wniebowstąpienie Pańskie

 

  1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Są to dni przygotowania na przyjęcie darów Ducha Świętego. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30.
  2. W przyszłą niedzielę 31.05.2020 przeżywać będziemy doroczny odpust parafialny Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy o duchowym przygotowaniu się na dzień odpustu. Spowiedź św. jest codziennie rano od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00 po południu.
  3. Kurs Przedmałżeński 5,6,7, i 12,13,14.06 2020 o godz. 20.30 w kościele.
  4. W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego w naszym kościele parafialnym łącznie z chórem, może przebywać 220 osób a w kaplicy 30 osób, przy zachowaniu odległości i maseczki zakrywającej nos i usta. Dla ułatwienia miejsca wyznaczone w ławkach oznakowane są białą karteczką.
  5. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii przesyłany na konto bankowe parafii. Nabycie w tym roku świecy w trwającym okresie wielkanocnym to cegiełka jako konkretna pomoc dzieciom w Rwandzie. Zapraszamy do zakrystii do końca maja. Przy drzwiach wejściowych osoby ze Wspólnot Modlitewnych pomogą w nabyciu świecy.
  7. Zapraszamy do zakrystii chętnych , by dobrowolną ofiarą nabyć cegiełkę na korony dla MBParadyskiej i tworzące się sanktuarium.

stat4u