II Niedziela Wielkiego Postu

  1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej.
  2. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
  3. Jutro 13.03. VII rocznica wyboru na Stolicę Piotrową papieża Franciszka. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
  4. Od jutra do środy włącznie młodzież Liceów Ogólnokształcących przeżywać będzie szkolne rekolekcje wielkopostne. Pamiętajmy o nich w modlitwie jak również o nauczycielach wychowawcach i katechetach i prowadzącym rekolekcje, wypraszając trwałe owoce rekolekcji
  5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania(grupa starsza ks. Aleksandra) w sobotę 14.03. o godz. 16.30 w kościele..
  6. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza wszystkich rodziców zainteresowanych zapisami do klasy pierwszej i zerówki na dzień otwarty w środę 11.03.20 o godz. 17.00 do siedziby szkoły.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w sobotę 14.03. na godz. 18.00 w int. Ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych i pokoju na świecie.W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.W przyszłą niedzielę 15.03 po Mszy świętej o godz. 14.00 obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. 
  8. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela i Gość Niedzielny ”
  9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, jak również wpłacającym na konto parafialne.
  10. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”. Członkowie grup parafialnych i zespołu Caritas pomogą w zbiórce do puszek.

stat4u