VI Niedzielaa Zwykła

  1. Spotkanie młodzieży klas VII przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w czwartek 11.03. o godz. 18.30 w kościele. Grupa ks. Daniela
  2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania(grupa starsza ks. Aleksandra) w sobotę o godz. 16.30 w kościele. Młodzież przynosi ze sobą indeksy oraz odpis świadectwa chrztu, jeżeli chrzest był udzielony poza parafią pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza do wspólnej modlitwy w kaplicy adoracyjnej w czwartek po Mszy św. wieczornej. Będziemy modlić się o dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych oraz polecać Bogu dzieci i młodzież naszej parafii i miasta.
  4. Z racji niedawnego wspomnienia św. Walentego KSM naszej diecezji, zaprasza na 11 debatę walentynkową o godz. 12.30 w Auli C uniwersytetu zielonogórskiego w budynku A16 przy ul. Wojska Polskiego 69.  Temat: Domyśl się. O komunikacji w związku. W tym roku debatę poprowadzi małżeństwo Karoliny i Macieja Piechów z Torunia. 18.02.20 godz. 13.30
  5. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców na Mszę świętą o godz. 14.00. W przyszłą niedzielę 23 lutego. Po Mszy św. spotkanie i możliwość poświęcenia świec dla tych dzieci, które nie mają swoich świec od chrztu.
  6. Trwają zapisy na IV Zielonogórskie Warsztaty liturgiczno-muzyczne, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2020 r.  w parafii św. Urbana I w Zielonej Górze. Prowadzącymi będą Hubert Kowalski i Leopold Twardowski.
  7. Od Środy Popielcowej, w naszej parafii rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały do niedzieli włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Bortnik – kustosz Sanktuarium w Rokitnie.
  8. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  9. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 8.30, 10.00, 12.00 i 14,00 duet z Rumunii grający na fletni Pana i akordeonie wykona kilka utworów muzyki religijnej. Po Mszy św. o godz. 10.00 krótki koncert i możliwość nabycia płyty.
  10. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wpłacającym na konto parafialne. Dzisiaj członkowie modlitewnych grup parafialnych i zespołu Caritas biorą udział w zbiórce do puszek na hospicja. Bóg zapłać za ofiary.

stat4u