ASPEKTY

V niedziela zwykła

  1. We wtorek MB z Lurdes i Światowy Dzień Chorych, modlitwa w int. Chorych i Służby Zdrowia. Msza św. z udziałem chorych i w int chorych naszej parafii z udzieleniem Sakramentu Chorych Dzień o godz. 9.00.
  2. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  3. Jutro kancelaria parafialna tylko po południu od godz. 16.00 – 17.00
  4. „Czyim głosem jest sumienie?” „Jak czytać Księgę Apokalipsy?” „Czy Bóg się dzisiaj objawia?” to tylko kilka z wielu pytań, jakie zostaną postawione w cyklu  10 spotkań w sobotnie przedpołudnia w ramach „Teologii w mieście”. Wykłady będą odbywać się równolegle w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim począwszy od soboty 15 lutego. Szczegóły na plakatach.
  5. Od Środy Popielcowej rozpoczniemy rekolekcje parafialne
  6. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wpłacającym na konto parafialne. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów
  7. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak również wpłacającym na konto parafialne. W przyszłą niedzielę członkowie modlitewnych grup parafialnych i zespołu Caritas biorą udział w zbiórce do puszek na hospicja. Bóg zapłać za ofiary.

stat4u