ASPEKTY

XXIX niedziela zwykła

 1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
 2. Nabożeństwa różańcowe dni powszednie dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 w kaplicy adoracyjnej , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30.
 3. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II po każdej Mszy św. możliwość ucałowania relikwii.
 4. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej (ks. Aleksandra) w sobotę o godz. 16.30 w kościele
 6. Najbliższa Msza Święta  z modlitwą o uzdrowienia odprawiona zostanie 25.10.2019r. o godz.18.00 (piątek ) w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze.
 7. Począwszy od Dnia Zadusznych, przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wypominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości, troski i wdzięczności.
 8. Zapraszamy na spotkanie z ks. Andrzejem Ziombrą, proboszczem Parafii p.w. św. Jacka w Legnicy. W tym to kościele w roku 2013 dokonał się CUD EUCHARYSTYCZNY.      Ks. Andrzej opowie o wydarzeniu Cudu, kulcie Eucharystii i przedstawi bogatą dokumentację zdjęciową. Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 października o godz. 19:00 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze (Al. Niepodległości 28). Prelekcję poprzedzi Msza św. o godz. 18:30.
 9. Biuro Radia Maryja 7 grudnia organizuje pielgrzymkę do Torunia na 28 rocznicę powstania Radia Maryja. Szczegóły w gablocie
 10. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” Zapraszamy wyjątkowo do zakrystii.
 11. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby Misji i wszystkim wspierającym konto parafialne.

stat4u