XXVIII niedziela zwykła

 1. Nabożeństwa różańcowe dni powszednie dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 w kaplicy adoracyjnej , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30. Wyjątkowo w sobotę modlitwę różańcową odmawiać będziemy o godz. 17.30.
 2. Jutro dzień Edukacji. Duszpasterz nauczycieli zaprasza we wtorek 15 października 2019 r. na godz. 18.00 do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielone Górze, wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty na różaniec, Mszę św. i spotkanie przy kawie z okazji Dnia Nauczyciela.
 3. W środę św. Jadwigi Śląskiej odpust parafialny w konkatedrze i 41 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II,
 4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza do wspólnej modlitwy o świętość kapłanów i o nowe powołania w czwartek po Mszy św. wieczornej i różańcu do kaplicy adoracyjnej
 5. W piątek św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia.
 6. W piątek zbiórka kandydatów na ministrantów o godz. 16.00 a dla ministrantów o godz. 16.45 w zakrystii.
 7. W sobotę rocznica męczeńskiej śmierci bł. Jerzego Popiełuszki.
 8. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przy obrazie Matki Bożej Rokitniańskiej podczas koncertu finałowego w ramach Festiwalu Muzyki i Słowa. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 19 października o godz. 19.15. Usłyszymy opracowania tradycyjnych pieśni maryjnych i pieśni do Matki Bożej Rokitniańskiej w wykonaniu znakomitych solistów, chóru Con Spirito i Rokitniańskiej Orkiestry Jubileuszowej pod batutą Aleksandra Grefa z Opery Poznańskiej. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w koncercie i wspólnej modlitwy. 
 9. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. i modlitwę o trzeźwość i abstynencję w przyszłą niedzielę do kapl. MBRokitniańskiej o godz. 11.00. W parafii działa grupa AA spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 17.00 w salce na plebanii.
 10. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
 11. Począwszy od Dnia Zadusznych, przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium.
 12. Wspólnota Pustynia w Mieście zaprasza w najbliższą sobotę 19 października na trzecie spotkanie z cyklu „Szkoła modlitwy” prowadzone przez s. Faustynę od Jezusa ze Wspólnoty Błogosławieństw. Tym razem tematem spotkania będą trudności jakich doświadczamy na modlitwie.  Spotkania rozpocznie się w sali nad nowym skrzydłem hospicjum przy parafii pw. św. Józefa w Zielonej Górze o godz. 15:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy. 
 13. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .
 14. Dzisiaj Dzień Papieski, zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 1. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wszystkimwspierającym konto parafialne. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na działalność misyjną Kościoła.

stat4u