ASPEKTY

XXIII niedziela zwykła

 1. Jutro rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp
 2. Chętnych do pogłębienia swojego życia duchowego i modlitewnego zapraszamy na spotkania Odnowy w Duchu Świętym. Najbliższe spotkanie w czwartek 12 września po Mszy św. wieczornej w sali pod kościołem.
 3. Spotkanie młodzieży rozpoczynającej drugi rok przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania(grupa ks. Aleksandra) w sobotę 14.09. o godz. 16.30 w kościele.
 4. W sobotę 14.09 święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust parafialny na winnicach.Powakacyjne spotkanie Oazy Dzieci Bożych w sobotę 14 września o godzinie 9.30. Zbiórka w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 5. Dzieci klas III zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę świętą o godzinie 14.00 w przyszłą niedzielę . Po Mszy św. spotkanie wprowadzające w przygotowanie do I Komunii Świętej.
 6. W przyszłą niedzielę zaczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Tydzień wychowania Chrześcijańskiego.
 7. W przyszłą niedzielę ogólnopolska pielgrzymka świata pracy na Jasną Górę.
 8. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. i modlitwę o trzeźwość i abstynencję w przyszłą niedzielę do kapl. MBRokitniańskiej o godz. 11.00. W parafii działa grupa AA-spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 17.00 w salce na plebanii.
 9. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w piątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
 10. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 16 września o godz. 19.00 w sali pod kościołem i trwać będzie do 27.09.2019. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 11. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno Teologiczny w Zielonej Górze.

stat4u