ASPEKTY

XVI niedziela zwykła

  1. W czwartek 25 lipca św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy św. wieczornej, poświęcenie pojazdów. Prosimy ustawiać pojazdy wokół świątyni.
  2. W piątek Joachima i Anny rodziców NMP
  3. Trwają zapisy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę po Mszach świętych w punkcie sprzedaży prasy katolickiej. Pielgrzymka potrwa od 2 do 12 sierpnia, jednakże jest możliwość uczestnictwa w wymiarze kilkudniowym bądź weekendowym. Zachęcamy również do składania swoich intencji i pobierania kart pielgrzyma duchowego. Zwracamy się z prośbą do parafian o umożliwienie noclegu z 1 na 2 sierpnia dla ok. 30-osobowej grupy pielgrzymów z parafii w Szprotawie i Przemkowie, którzy będą wędrowali na Jasną Górę razem z naszą grupą. Zgłoszenie chęci podjęcia pielgrzymów w punkcie sprzedaży prasy katolickiej.4.      Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką odbędzie się 29 lipca (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej w kościele.
  4. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  5. W punkcie sprzedaży prasy do nabycia nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” .
  6. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00, spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u