ASPEKTY

XV niedziela zwykła

       

1.Trwają zapisy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę po Mszach świętych w punkcie sprzedaży prasy katolickiej. Pielgrzymka potrwa od 2 do 12 sierpnia, jednakże jest możliwość uczestnictwa w wymiarze kilkudniowym bądź weekendowym. Zachęcamy również do składania swoich intencji i pobierania kart pielgrzyma duchowego.

2.Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką odbędzie się 29 lipca (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej w kościele.

3. Wdzięczni za złożenie ofiary w wysokości 5200 zł na organizację pielgrzymki w minioną niedzielę, zwracamy się z prośbą do parafian o umożliwienie noclegu z 1 na 2 sierpnia dla ok. 30-osobowej grupy pielgrzymów z parafii w Szprotawie i Przemkowie, którzy będą wędrowali na Jasną Górę razem z naszą grupą. W ten sposób spełnimy jeden z uczynków miłosierdzia „podróżnych w dom przyjąć”.

4. Zgłoszenie chęci podjęcia pielgrzymów w punkcie sprzedaży prasy katolickiej.

5. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00, spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00

6. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny..Do nabycia nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży .

7. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe.

stat4u