ASPEKTY

XIII niedziela zwykła

  1. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź jest codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i do 17.30 – 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę 7.lipca po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary na wsparcie organizacji Grupy Czerwonej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która potrwa od 2 do 12 sierpnia. Będzie również można spróbować tzw. smakołyków pielgrzymkowych oraz pobrać karty duchowego pielgrzyma. Informacje na temat zapisów i kosztów w przyszłą niedzielę.
  3. Msza św. w int. Ojczyzny, Kościoła w Polsce, Ojca Świętego, Duchowieństwa ,Radia Maryja, wszystkich dzieł przy nim powstałych i pokoju na świecie - w sobotę 06.07. o godz. 18.00.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną górę w dniach do 13-14.07.2018. Zapisy w punkcie sprzedaży prasy katolickiej. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Szczegółowe informacje w gablocie
  5. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  6. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  7. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym.

stat4u