V n wielkanocna

 

 1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele o godz. 18.30. Zapraszamy do kaplicy adoracyjnej na codzienne wieczorne apele modlitewne o godz. 21.00 w intencji pieszej pielgrzymki powołaniowej do Rokitna i pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. 
 2. Jutro uroczystość św. Urbana I Pp i M. patrona Miasta Zielona Góra.
 3. Spotkanie Grupy dla Intronizacji Najśw. S.P.J. jutro(poniedziałek) po nabożeństwie majowym w salce na plebanii.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Daniela we wtorek 14.05 o godz. 18.50 w kościele
 5. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienia odbędzie się 23.05.2019 r. o godz.18.00 (czwartek) w naszym kościele parafialnym pw. Ducha Świętego.  Nabożeństwo majowe w tym dniu wyjątkowo o godz. 17.30.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich potrzebujących uzdrowienia  duchowego i fizycznego.
 6. Zapraszamy rodziców i chrzestnych na spotkania przedchrzcielne w pierwsze, drugie, trzecie i czwarte piątki miesiąca po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii o godz. 18.45 .
 7. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. z modlitwą o trzeźwość i abstynencję w niedzielę 26.05. o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 8. Od 01.06.do 09.06.2019 w parafii przeżywać będziemy Misje Święte, które poprowadzą Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej. Módlmy się o łaski misyjne na czas przemiany naszej Wspólnoty Parafialnej i błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców parafii. Informator leżący na stoliku można zabrać wychodząc.
 9. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny i Mały Gość Niedzielny”.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i za wpłaty na konto bankowe parafii.

stat4u