Wielkiego Postu V Niedziela

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 14.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej i czas na osobiste zamyślenie i modlitwę.Adoracja prowadzona przez grupy parafialne: od godz. 15.00 – 16.00 Odnowa w Duchu   Świętym (15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego), 16.00 – 17.00 Przyjaciele Paradyża, 17.00 – 18.00 Żywy Różaniec
 2. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna
 3. Od jutra do środy rekolekcje szkolne dla uczniów Szkół Licealnych i III Gimnazjalnych. Pamiętajmy o nich w modlitwie jak również o nauczycielach wychowawcach, katechetach i prowadzących
 4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, we wtorek 09.04. o godz. 18.00 w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górze.
 5. Msza św. w int. Ojczyzny , Ojca Świętego, Duchowieństwa ,Radia Maryja, wszystkich dzieł przy nim powstałych i pokoju na świecie - w sobotę       13.04. o godz. 18.00.
 6. Apostolat Trzeźwości zaprasza na Mszę św. z modlitwą o trzeźwość i abstynencję w niedzielę 14.04. o godz. 11.00 do kapl. MBRokitniańskiej.
 7. W sobotę 13 kwietnia w pięciu miejscach odbędą się czuwania młodzieży „Back 2 Panama”, na które zapraszamy ludzi młodych z całej diecezji. W ramach spotkania przewidziana jest Eucharystia, poczęstunek oraz blok modlitewno-ewangelizacyjny wraz z adoracją Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy - Zielona Góra – parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (godz. 18.00)
 8. Natomiast w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia godz. 15.00, obchody ŚDM będą miały miejsce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Świebodzinie, na które zapraszamy młodzież.
 9. Parafia pw. św. Jadwigi organizuje w tym roku Drogę Krzyżową ulicami Zielonej Góry w Niedzielę Palmową 14 kwietnia godz. 19.00.
 10. Odwiedziny chorych w sobotę 13.04. od godz. 8.30. Prosimy zgłaszać w zakrystii.
 11. Dzisiaj do nabycia świece na stół wielkanocny. Nabycie w tym roku świecy wielkanocnej to cegiełka, konkretna pomoc rodzinom w Syrii. Prosimy przygotować 15 zł. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich parafian, aby włączyć się w akcję pomocy rodzinom w trudnej sytuacji ofiarowując produkty żywnościowe. Serdeczne Bóg zapłać.
 12. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny”
 13. W przyszłą niedzielę Oaza Dzieci Bożych będzie rozprowadzać własnoręcznie robione palmy wielkanocne a zebrane fundusze przeznaczy na wyjazd na rekolekcje. Również członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tęcza w przyszłą niedzielę będzie rozprowadzać palmy wielkanocne i ozdoby świąteczne.
 14. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u