IV N. Wielkiego Postu

 1. W czasie Wielkiego Postu Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.17.00, dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. wieczornej. Droga Krzyżowa w piątek prowadzona przez Oazę - zapraszamy szczególnie młodzież z naszej parafii.
 2. Dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 18.00. Ofiary złożone w czasie nabożeństwa to nasza jałmużna postna.
 3. W tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.30. W piątek okazja do spowiedzi w godz. Od 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00. Spotkanie przyjaciół Paradyża w czwartek po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania grupa ks. Aleksandra w sobotę 6.04. o godz. 16.30 w kościele.
 5. W przyszłą niedziele spotkanie dzieci i ich rodziców przygotowujących się do  I Komunii świętej po Mszy św. o godz. 14.00.
 6. Rekolekcje szkolne dla uczniów Szkół Licealnych i II Gimnazjalnych. Rozpoczną się od 8.04 – 10.04. Już od dzisiaj pamiętajmy o nich w modlitwie jak również o nauczycielach wychowawcach, katechetach i prowadzących
 7. 13 kwietnia o godz. 10.00 Msza św. z poświęceniem motocykli. Zapraszamy motocyklistów małych i dużych. Po celebracji będą różne propozycje spędzenia czasu na dwóch kołach
 8. Katolicka Szkoła Podstawowa zaprasza rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na warsztaty „Moja własna palma wielkanocna” 8.04. god. 17.00 w siedzibie szkoły przy ul. św. Cyryla i Metodego 9. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefonicznie lub w sekretariacie.
 9. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny ".
 10. Prosimy o dary m.in. żywność i artykuły chemiczne dla najbardziej potrzebujących parafian. Do dnia 7 kwietnia 2019 można je składać w zakrystii.
 11. W  sprzedaży są świece na stół wielkanocny po 15 zł na pomoc rodzinom w Syrii.Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii jak i za wpłaty na konto parafialne. W prezbiterium znajduje się puszka do której można składać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

stat4u