VI niedziela

  1. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 i 3 gimnazjum (grupa ks. Daniela) odbędzie się w czwartek o 18.30 w kościele 17 lutego 2019r.informacji, że najbliższa Msza Święta z modlitwą o uzdrowienia odprawiona zostanie 19 lutego 2019, (wtorek) godz. 18.00, w kościele pw. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze.

  2. Od Środy Popielcowej, czyli od 6.03. 2019 w naszej parafii rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały do niedzieli włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. Maciej Kubala.

  3. Na prośbę Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze zachęcamy do zapoznania się z treścią listu otwartego Komendanta Wojewódzkiego Policji w sprawie oszustw i wyłudzeń dokonywanych na szkodę osób starszych i samotnych. List został wywieszony w gablocie parafialnej . Zachęcamy do podzielenia się treścią listu ze starszymi członkami naszych rodzin, aby uwrażliwić ich na podstępne metody działania oszustów.

  4. Do nabycia nowy nr tygodników „Niedziela” „Gość Niedzielny ”. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wpłacającym na konto parafialne.

stat4u