XXIX Niedziela

  1. Nabożeństwa różańcowe dni powszednie dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00 w kaplicy adoracyjnej , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz.18.30.
  2. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II po każdej Mszy św. możliwość ucałowania relikwii.
  3. W ramach przygotowania przed chrzcielnego zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na spotkanie w pi,0ątek o godz. 18.45 do salki na plebanii.
  4. Od 28 października do 2. grudnia przez 6 kolejnych niedziel odbywać się będzie w naszej parafii cykl krótkich koncertów zatytułowany „Musica Ante Missam” - czyli Muzyka przed Mszą. Wszystkie koncerty odbywać się będą 20 minut przed Eucharystią o godz. 12.00. Zachęcamy, by przyjść 20 minut przed Mszą świętą i skorzystać z tych muzycznych medytacji. Szczegółowe informacje na plakatach
  5. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 14.00, spotkanie dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do I komunii św. oraz poświęcenie książeczek.
  6. W przyszłą niedzielę dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.
  7. Tradycyjnie na przełomie roku jest organizowane Europejskie Spotkanie Młodzieży. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Madrycie. Termin wyjazdu 26.12 - 03.01.2019. Wiek uczestników 17-35 lat. Szczegółowe informacje u ks. Daniela.
  8. Począwszy od Dnia Zadusznych, przez cały miesiąc listopad modlić się będziemy Koronką do Miłosierdzia Bożego w int. naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30, a w niedzielę od godz. 18.30. Kartki z wspominkami prosimy składać do puszki umieszczonej w prezbiterium. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, będzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności.
  9. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .
  10. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby Misji i wszystkim wspierającym konto parafialne.

stat4u