ASPEKTY

XIV niedziela zwykła w roku

  1. W środę św. Benedykta patrona Europy - święto
  2. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 2-12 sierpnia. Z naszej parafii wyrusza Grupa Czerwona. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o nieodkładanie zapisu na ostatnią chwilę. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wszelkie informacje oraz zapisy na wyjazd autokarowy na przywitanie pielgrzymów na Jasnej Górze wyjątkowo dzisiaj w zakrystii po każdej Mszy św. Tam również można składać także duchowe intencje, które będą powierzane w czasie codziennych pielgrzymkowych modlitw.
  3. Przypominamy ,że w czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i piątki od godz. 8.30 –10.00 i od 16.00 – 17.00, spowiedź św. codziennie od godz. 7.00 – 7.30 i od 17.30 – 18.00
  4. Życzymy, aby czas wakacyjnego wypoczynku obfitował wszelkie dobro i pragniemy przypomnieć o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  5. 07. o godz. 11.36 dokonano w naszym kościele kradzieży rury spustowej odprowadzającej wodę z dachu. Kamery zarejestrowały sprawcę. Prosimy złodzieja o zwrot brakującej rury.
  6. Do nabycia w zakrystii nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” .
  7. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w celu wsparcia pielgrzymów w organizacji pieszej pielgrzymki.

stat4u