X niedziela zwykła

 

  1. Serdecznie witamy w naszej Wspólnocie J.E. ks. Bpa Pawła Sochę. Wierzymy, że jest to czas szczególnej łaski Bożej. Dzisiaj o południu o godz. 16.30 w Sali pod kościołem ks. Biskup pragnie spotkać się z wszystkimi grupami działającymi w naszej parafii. Zapraszamy.
  2. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  3. W dniach od 15 -16. czerwca Diecezjalny Dzień Młodzieży w Rokitnie.
  4. 16 czerwca VI rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o Opiekę Bożej Opatrzności.
  5. 17 czerwca Diecezjalne obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej patronki diecezji.
  6. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.
  7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 2-12 sierpnia. Z naszej parafii wyrusza Grupa Czerwona. Rozpoczęcie zapisów od przyszłej niedzieli. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o nieodkładanie zapisu na ostatnią chwilę. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wszelkie informacje oraz zapisy na wyjazd autokarowy na przywitanie pielgrzymów na Jasnej Górze od przyszłej niedzieli w punkcie sprzedaży prasy po każdej Mszy św. Tam również można składać także duchowe intencje, które będą powierzane w czasie codziennych pielgrzymkowych modlitw.
  8. Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela” „Gość Niedzielny” książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii oraz za dary na parafialne konto bankowe. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT. W przyszłą niedzielę uczniowie Zespołu Szkół Katolickich przeprowadzą kwestę na cele akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Już 9 rok 15 uczniów 3 lipca wyjeżdża do miejscowości Chmielnik na terenie Ukrainy, by uporządkować mogiły przodków na cmentarzu. Z góry Bóg zapłać za zrozumienie i wsparcie tej akcji.

stat4u