Niedziela VI Wielkanocna

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 14.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracyjnej i czas na osobiste zamyślenie i modlitwę. Adoracja prowadzona przez grupy parafialne:0d godz. 15.00 – 16.00 – Odnowa w Duchu Świętym (15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego), 16.00 – 17.00 Przyjaciele Paradyża, 17.00 – 18.00 Żywy Różaniec, 18.00-18.50 – Wspólnota Przyjaciół Radia Maryja.
 1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18.30.
 2. Od dzisiaj wspólnota modlitewna „ U Ducha” zaprasza na Apele Jasnogórskie w int. pieszych pielgrzymek do Rokitna i na Jasną Górę na godz. 20.30 do kaplicy adoracyjnej MBRokitniańskiej . Zapraszamy wszystkich. Na czas trwania apeli adoracja Najśw. Sakramentu trwać będzie do godz. 20.30.
 3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 4. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
 5. Dzisiaj w naszej parafii I komunia św. o godz. 10.00(grupa I) oraz o godz. 12.00 (grupa II). Naszych drogich sąsiadów prosimy, aby nie parkować samochodów na parkingu przy kościele i przy plebanii i pozostawić miejsce dla uczestników uroczystości.
 6. Biały Tydzień – Msze św. z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o 18.00. We wtorek po Mszy św. zdjęcia grupowe. Pamiątki I komunii św. dzieci otrzymają : grupa I w czwartek, grupa II w piątek.
 7. W czwartek spotkanie Przyjaciół Paradyża po nabożeństwie majowym.
 8. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w sobotę 12.05. na godz. 18.00 w int. Ojczyzny ,Ojca św., Duchowieństwa, , Radia Maryja, telewizji „Trwam” i wszystkich dzieł przy nim powstałych oraz pokoju na świecie. Spotkanie formacyjne członków wspólnoty w salce pod kościołem po nabożeństwie majowym.
 9. Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (grupa starsza ks. Aleksandra) 12.05. w sobotę o godz. 16.00 w kościele. Obecność obowiązkowa.
 10. W dniach 1-3 czerwca odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Rokitna w intencji Powołań pod hasłem: Słuchaj, rozeznawaj, żyj powołaniem! Hasło zostało zaczerpnięte z tegorocznego orędzia papieża Franciszka na Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje u ks. Daniela lub w zakrystii. Można już się zapisywać. W przyszłą niedzielę grupa pielgrzymkowa zbierać będzie do puszek ofiary na sprawy organizacyjne pielgrzymki.
 11. W dniach 12 – 13.05 oraz 19 – 20. 05 odbędą się warsztaty muzyczne przed trzecim Zielonogórskim Koncertem Uwielbienia w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze. Przygotują one chór i każdego kto będzie chciał do chóru dołączyć. Rozpoczęcie warsztatów 12.05 o godz. 10.00 w auli na plebanii w naszej parafii. Zgłoszenia kierować pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do udziału w warsztatach.
 12. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny ”.
 13. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii.

stat4u