IV Niedziela Wielkanocna Modlitw o Powołaniua

  1. Jutro uroczystość św. Wojciech Bpa i M. –głównego Patrona Polski.
  2. W środę św. Marka Ewangelisty - święto
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 2 gimnazjum (grupa ks. Daniela) we wtorek o godz. 18.30 w kościele.
  4. W sobotę 28 kwietnia o godz. 12.00 Msza św. na rozpoczęcie sezonu i poświęcenie motocykli.
  5. W dniach 1-3 czerwca odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka do Rokitna w intencji Powołań pod hasłem: Słuchaj, rozeznawaj, żyj powołaniem! Hasło zostało zaczerpnięte z tegorocznego orędzia papieża Franciszka na Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy do uczestnictwa. Informacje u ks. Daniela lub w zakrystii. Można już się zapisywać. 
  6. Rodzina dzisiaj boryka się z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody w naszym województwie są tego najlepszym przykładem. Ruch Światło-Życie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowywania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
  7. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny” a także książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży prasy katolickiej
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii.

stat4u