III niedziela okresu wielkanocnego

  1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw tydzień modlitw o powołania.
  2. Jutro w poniedziałek 16.04.2018r. o godz.18.00 w parafii  Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze odprawiona zostanie Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najśw. Sakramentu.W sobotę 28.04 o godz. 12.00 Msza św. i poświęcenie motocykli na rozpoczęcie sezonu. Zapraszamy wszystkich motocyklistów i posiadaczy pojazdów jednośladowych.
  4. W sobotę, 5 maja br. odbędzie się diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza do Paradyża. W Roku św. Stanisława Kostki przeżywać ją będziemy pod hasłem: „Do wyższych rzeczy zostałem stworzony”
  5. W niedzielę 6 maja 2018 r. odbędzie się doroczna pielgrzymka Przyjaciół Paradyża do Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu.
  6. Rodzina dzisiaj boryka się z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody w naszym województwie są tego najlepszym przykładem. Ruch Światło-Życie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowywania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się  Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
  7. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny” a także książki i dewocjonalia w punkcie sprzedaży prasy katolickiej
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę, a także za wszelki dar wspierający potrzeby parafii.

stat4u