XXXII Niedziela Zwykła

1.Przez cały miesiąc listopad modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego w int.  naszych bliskich zmarłych codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 a w niedzielę od godz. 18.30.
2.Jutro 13. 11. świętych Pięciu Braci Międzyrzeckich, Pierwszych Męczenników Polski i patronów diecezji.
3.Duszpasterstwo Nauczycieli i Pracowników Oświaty zaprasza na Mszę św.
    i wypominki w  intencji zmarłych nauczycieli, wychowawców, katechetów, uczniów i pracowników oświaty we wtorek 14 listopada o godz.18.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.
4.Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII Sz.P i klas II Gim. w czwartek o godz. 19.00 w kościele.
5.Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek 16.11. o godz. 18.30 w parafii pw. św. Józefa Oblubieńca.
6.Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza na spotkanie formacyjne w piątek 17.11. po adoracji do salki na plebanii
7.Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodych w wieku od 14 -30 lat na bezpłatne warsztaty dziennikarskie pt. Patriotyczna Młodzieżowa Akademia Dziennikarstwa”. 18.11. o godz. 10.00 w UZ przy al. Wojska Polskiego. 69. Szczegóły na plakatach.
8.Tradycyjnie na przełomie roku odbywa się Europejskie Spotkanie Młodych organizowane przez Wspólnotę z Taize. Zapraszamy do udziału. Miejscem spotkania jest Bazylea w Szwajcarii. Szczegółowe informacje u ks. Daniela.
9.Zainteresowanych pielgrzymką samolotową, do kolebki chrześcijaństwa na Kaukaz : do Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu, zapraszamy na spotkanie 05.12. po Mszy św. wieczornej  do  salki na plebanii.
10.W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w kaplicy MBRokitniańskiej Msza św. w int. Apostolstwa Trzeźwości .Zapraszamy wszystkich, którym ta sprawa leży na sercu i są zainteresowani sprawami trzeźwości.
11.Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .
12.Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę na potrzeby parafii i wszystkim wspierającym konto parafialne . Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie .W zakrystii możliwość nabycia cegiełki o  nominałach 10, 20, 50, 100 i 200 zł na odbudowę katedry. Serdeczne Bóg zapłać.

stat4u