ASPEKTY

XXVIII Niedziela Zwykła

1.    Nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30 , dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o  godz.18.30.
2.    Jutro 16.10.2017  XXXIX rocznica wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Pod-czas Mszy św. i różańca modlimy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.
3.    Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców Rejonu Zielonogórskiego zaprasza na Róża-niec I Mszę św. w int wszystkich pracowników oświaty we wtorek 17.10.  godz. 18.00 do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela
4.    W środę św. Łukasza Ewangelisty patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
5.    W czwartek rocznica męczeńskiej  śmierci bł. Jerzego Popiełuszkę. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.
6.    Wspólnota dla Intronizacji NSPJ, zaprasza na spotkanie formacyjne po nabożeństwie ró-żańcowym w piątek 20.10 w salce na plebanii.
7.    W sobotę do kapl. MBRokitniańskiej po nabożeństwie różańcowym zapraszamy na AKATYST do Matki Bożej.
8.    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny.
9.    Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, bę-dzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Można składać wypominki do puszki w pre-zbiterium.
10.    Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową, do kolebki chrześcijaństwa na Kaukaz : do Gru-zji, Armenii i Azerbejdżanu. Pielgrzymka od 4.06. – 15.06. Więcej informacji w zakrystii.
11.    Ponieważ zaobserwowaliśmy przypadki przyjmowania komunii św.  przez dzieci, które jeszcze nie przystąpiły do I Komunii św. Bardzo prosimy rodziców by w czasie udzielania komunii św. dzieci klas III i młodsze podchodzące do ołtarza z rodzicami lub bez,trzymały palec na ustach.
12.    Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” , „Mały Gość Niedzielny”
13.    Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wszystkim wspierającym konto
     parafialne. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek dla poszkodo-wanych trzęsieniem ziemi w Meksyku. W zakrystii możliwość nabycia cegiełki o  nomina-łach 10, 20, 50, 100 i 200 zł na odbudowę katedry. Bóg zapłać.

stat4u