ASPEKTY

XXVII niedziela zwykła

1.    Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie dla dzieci o godz. 16.30 w poniedziałki , środy i piątki, dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18.30.
2.    W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się w int. nauczycieli, wychowawców katechetów i wszystkich pracowników oświaty.
3.    Uczniowie klas siódmych i klas drugich szkoły gimnazjalnej, którzy chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, mogą z zakrystii odebrać deklaracje. Wypełnione, należy przynieść na spotkanie 17.października po Mszy św. wieczornej.
4.    Ukończony został remont kapl. MBRokitniańskiej. Od jutra Msze św. poranne odprawiane będą w kaplicy.
5.    Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny” .W tygodniku „Niedziela” kieszonkowy min informator o nowennie pompejańskiej.
6.    Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i wszystkim wspierającym konto parafialne oraz za  dary na parafialne konto bankowe. W zakrystii możliwość nabycia cegiełki o  nominałach 10, 20, 50, 100 i 200 zł na odbudowę katedry
7.    Dzisiaj Dzień Papieski, ogólnopolska zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Dzieła Nowego Tysiąclecia. W przyszłą  niedzielę zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.
8.    Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Niech pamięć modlitewna za zmarłych, bę-dzie wyrazem naszej miłości i wdzięczności. Można składać wypominki do puszki w prezbiterium.

stat4u