ASPEKTY

XXVI niedziela zwykła

1.     Dziś I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Adoracji pomiędzy nabożeństwami, a także popołudniu po Mszy św. od godz. 15.00 do godz. 18.45. Adoracja prowadzona przez grupy parafialne:
    od godz. 15.00 – 16.00 – Odnowa w Duchu Świętym
    ( Koronka do Miłosierdzia Bożego);
    godz. 16.00-17.00 – Przyjaciele Paradyża ;
    godz. 17.00-18.00 – Żywy Różaniec.
    godz. 18.00 – 19.00- Koło Przyjaciół Radia Maryja
2.    W tygodniu I czwartek i piątek i sobota m-ca. Okazja do spowiedzi od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.00. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
3.    Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie dla dzieci o godz. 16.30 w poniedziałki , środy i piątki, dla wszystkich po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz. 18.30.
4.    Dzisiaj w naszej parafii prowadzimy zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „Zatrzymaj Aborcję”. Przy wejściu do kościoła dyżurującym osobą, prosimy o złożenie swojego podpisu i podanie nr Pesel.
5.    Do wspólnej modlitwy w intencji polonii z Zielonej Góry zapraszają Siostry Misjonarki Chrystusa Króla w poniedziałek Msza św. i nabożeństwo z adoracją Najśw. Sakramentu.
6.    W czwartek spotkanie Przyjaciół Paradyża po nabożeństwie wieczornym.
7.    W piątek zapraszamy na modlitewne przygotowanie do Diecezjalnego Synodu. Nabo-żeństwo po Mszy św. poprowadzi grupa dla Intronizacji NSPJ i Grupa Kościoła Do-mowego.
8.    W sobotę J.E. ks. Bp. Adam Dyczkowski na Mszy św. o godz. 18.00, udzieli Sakra-mentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nabożeństwo różańcowe w tym dniu odpra-wione zostanie o godz. 17.00. Prosimy nie zajmować dwóch środkowych rzędów ła-wek.
9.    W sobotę 7 października (wigilia Dnia Papieskiego), o godz. 20.00 czuwanie przy po-mniku św. Jana Pawła II prowadzone przez stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia - różaniec i apel jasnogórski. To jest dzień, w którym jest także pielgrzymka do Rokitna na diecezjalne obchody 100 rocznicy objawień fatimskich i różaniec do granic. Wszystkich  zapraszamy do włączenia się modlitewnego w tym szczególnym dniu.
10.    W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Będzie też można swoją ofiarą do puszki, wesprzeć to wielkie dzieło.
11.    Uczniowie klas siódmych i klas drugich szkoły gimnazjalnej, którzy chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, mogą z zakrystii odebrać deklaracje. Wy-pełnione, należy przynieść na spotkanie 17.października po Mszy św. wieczornej.
12.    Dziś nowy numer tygodników „ Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.
13.    Od jutra ze względu na remont kapl. MBRokitniańskiej wszystkie Msze św., poranne odprawiane będą w kościele.
14.    Serdeczne Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę oraz za  dary na parafialne konto bankowe. W zakrystii możliwość nabycia cegiełki o  nominałach 10, 20, 50, 100 i 200 zł na odbudowę katedry.

stat4u