ASPEKTY

XI niedziela zwykła

  1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i po Mszy św. wieczornej poświęcenie wianków i ziół.
  3. W piątek uroczystość Najśw. Serca PJ. Odpust parafialny w Wilkanowie. W tym dniu przypada zakończenie roku szkolnego. Msze św. dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odprawione zostaną o godz. 8.00. i o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich czcicieli NSPJ, rodziców, wychowawców i nauczycieli i katechetów na wspólną modlitwę. Spowiedź dzieci i młodzieży codziennie od godz. 7.00-7.30 i od 17.30 – 18.00. Pozostałe Msze św. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00.
  4. W sobotę uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  5. W przyszłą niedzielę zakończenie roku formacji Duszpasterstwa Akademickiego „Ducha Świętego”. O godz. 20.00 ostatnia przed wakacjami Msza św. akademicka.
  6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie 2-12 sierpnia. Z naszej parafii wyrusza Grupa Czerwona. Rozpoczęcie zapisów od przyszłej niedzieli. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o nieodkładanie zapisu na ostatnią chwilę. Zapraszamy także do udziału w ostatnim etapie pielgrzymki oraz przywitaniu pielgrzymów na Jasnej Górze. Wszelkie informacje oraz zapisy na wyjazd autokarowy na przywitanie pielgrzymów na Jasnej Górze od przyszłej niedzieli w punkcie sprzedaży prasy po każdej Mszy św. Tam również można składać także duchowe intencje, które będą powierzane w czasie codziennych pielgrzymkowych modlitw. Zwracamy się także z prośbą o pomoc w organizacji pielgrzymki – w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. możliwość złożenia ofiary do puszek na ten cel.
  7. Pielgrzymka do Ziemi Świętej. W dniach od 10.02.2018 – 18.02.2018 organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje w Gablocie. Zgłoszenia należy osobiście kierować do ks. Proboszcza organizatora pielgrzymki.
  8. Dziś nowy numer tygodników – „Niedziela” „Gość niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” Tygodniki do nabycia w zakrystii.
  9. Bóg zapłać za złożoną w dniu dzisiejszym ofiarę i za hojność wpłacającym na parafialne konto bankowe.

stat4u