ASPEKTY

Niedziela Trójcy Świetej

 

 1. Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, odprawiane są w niedziele o godz.18.30 i w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.
 2. Jutro spotkanie Kręgu Biblijnego (ostatnie przed wakacjami) po nabożeństwie wieczornym.
 3. We wtorek 13.06. po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie spotkanie wszystkich uczestników pieszej Powołaniowej Pielgrzymki do Rokitna w Sali pod kościołem.
 4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała 15.06. Centralna Procesja Eucharystyczna rozpocznie się o godz. 9.30 Mszą św. w kościele pw. Najśw. Zbawiciela. Po Mszy św. wyruszy procesja do kościoła pw. Św. Jadwigi.
 5. W piątek V rocznica święceń biskupich bpa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o Opiekę Bożej Opatrzności
 6. W naszym kościele parafialnym w uroczystość Bożego Ciała Msze św. odprawione będą w porządku niedzielnym jedynie, o godz. 14.00 Mszy św. nie będzie. O godz.12.00 główna Msza św., po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy ul. Bułgarską , Francuską i Słowacką. Pozostałe Msze św. bez zmian. Ołtarze przygotują grupy modlitewne a mieszkańcy przy wymienionych ulicach zatroszczą się by balkony i okna przystroić. Nasz udział będzie manifestacją wiary i jedności Kościoła. Kto by chciał wesprzeć finansowo zakup kwiatów, można złożyć ofiarę do puszki. Wszystkie dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków. Próba odbędzie się w środę o godz. 17.00. Zbiórka na placu przy plebanii. Dzieci pierwszokomunijne ubrane w alby poprowadzą procesję.
 7. 15.06. na godz. 19.30 przy kościele pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, w uroczystość Bożego Ciała podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy na II Zielonogórski Koncert Uwielbienia. Szczegóły na plakatach.
 8. W piątek 16.06 wyrusza z naszej parafii o godz. 7.00 XIII Piesza Pielgrzymka Powołaniowa.
 9. W piątek nie obowiązuje wstrzymanie się od pokarmów mięsnych.
 10. W przyszłą niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.
 11. Pielgrzymka do Częstochowy organizowana przez Radio Maryja w dniach 8 – 9 .07. br. Zapisy w punkcie sprzedaży prasy katolickiej.
 12. Dziś nowy numer tygodników „Niedziela” „Gość niedzielny”
 13. Za złożoną dzisiaj ofiarę i za hojność wpłacającym na parafialne konto bankowe – Bóg zapłać . Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze – Bóg Zapłać.

stat4u